Monday, October 15, 2007

18 Ekim Günü Sincan Cezaevinde Tutuklularla buluşuyorum. Neler yaşadım neler oldu. Ne sordular. Neler hissettim. Kimlele beraberdim. Özellikle Sincan cezaevinde yakınları olanlarla bu blogtan anılarımı paylaşabilirim. Suçunu çeken bir tutsak olup, sonunda tahliye olmak mı daha iyi? Suç işleyip cezalanmamk mı? Yoksa kşmlere zarar verdiğini, suçlu olduğunu bilmeden yaşamak mı?
Cezası olmayan suçları işleyen bizler, bu dünyada yalnız biz yokuz. Bencillikten kurtulmalıyız dostlar. Küresel ısınmanın suçlusu olmayalım, fişleri prizden çekmekle işe başlayabilirsiniz.
Dusod sizi dünya ile dostluğa çağırıyor. ZARARIN NERESİNDEN DÖNERSEK KARDIR. Dünyaya Saygı-DUSOD

Saturday, October 06, 2007

DÜNYAYA SAYGI OLANAK VE DESTEK DERNEĞİ

İş başındaydık. O genç adam üç ay önce lenf kanserinden eşini kaybetti. 29 yaşındaki genç annenin dört yaşındaki oğlu babasıyla beraber kaldı. Çocuğa bakacak biri olmadığı için babanın çalışması olanaksızdı. Büyük anne çok yaşlı ve hasta. Baba bir adli olaya karıştı. Bebeğin bakılması gerekirken, babanın da çalışması şarttı. Dusod babaya iş, çocuğa bakıcı buldu. İnsana destek DUSOD DERNEĞİNDEN geçer. Sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz, size de destek verelim
0533-6666903
0216-5672242
Başkan Filiz Tosyalı
-Özden Bayrak
-Esra Narin

Wednesday, October 03, 2007

BLOGUMDA BİR YIL


OZEL BİR GÜN BLOGUMUN DOĞUM GÜNÜ