Sunday, January 27, 2008

2008 Yaz Kampı

Tatil ve Kamp sizin için planlandı.
Rezervasyon için 05336666903 ve 0216-5672242
Biz Kampta profesyoneliz.
Bütün amacımiz eğlenirken eğitmek, eğitirken neşelendirmek. İlhami Ahmet Örnekal Bağdat caddesinde İlköğretim Okulu, ulaşmalısınız.
Dusod 2008 Yaz Kampını birlikte yapiyoruz.
Eliniz, kolunuz, beyniniz ve ruhunuz hareketlenecek.10 ar günlük gruplar halinde yaz kampı. Çocuklarınız ve gençleriniz DUSOD-Dunyaya Saygı Insana Olanak Derneginin kampında KÜLTÜR ve SANATI tatmalı.
Çocuklar ve gençler için kamp.
Sanat ve Kültür Kampı 2008de de zirveye ulaşacak.
Ünlü konuklar, kendi çektiğiniz flimler, yazdığınız köşe yazıları, işlediğiniz Kurdele NAKIŞI, aletleri tanıma gezileri ve birlikte yaptığınız seyyar lambalar size çok şey kazandıracak. Olta yapmayı, balık tutmayı da öğreneceksiniz. Kampa gelin hangi dönem isterseniz ona yazılın. Size 10 gun doya doya yeter.

Sunday, January 20, 2008

ESENLER BELEDİYESİNİN HAZIRLADIĞI ETKİNLİKTE DUSOD (Dünyaya İnsana Saygı Olanak ve Destek Derneği) AİLEDE İLETİŞİM ve ENGELLİLERLE iLETİŞİM Konusunda konferans düzenledi. Konuşmacılar Saime Toptan ve Filiz Tosyalı başarılı bir konferans. Konferansın metinleri yakında internette yayımlanacak ilgilenenlere duyurulur. Bilgi paylaştıkça değer kazanır
Filiz Tosyalı

Saturday, January 12, 2008

YAZ KAMPI 2008 KAYITLARI BAŞLADI
İngilizce pratik yapma olanağı, küçük romancılar bu kampta. Prpfesyonellerle tanışma ve çalışma. telefon 0216-5668980
Dusod Dünyaya Saygı Olanak ve Destek Derneği-Örnekal Eğitimcileriyle kolları sıvadılar Kültür Sanat ve İletişim Kampı Küresel ısınmaya karşı önlemlerle çocuklarınızın dünyasını renklendiriyor. Filmlerini çeken küçük yönetmenler, televizyon sunucularına taş çıkartan sunucular ve gazeteci çocuklar bu kampta.
DOPDOLU bir dünyayı size sunuyoruz.