Thursday, June 28, 2007

YAZ KAMPI


Sizi bekliyoruz. Bu kampta çok şey var. Lütfen fotoğraflarla dolaşın
2008 Yaz Kamp kayitlari ve bilgi icin
filiztosyali@yahoo.com
telefon 02165672242
0533-6666903

YAZ KAMPI

Bilgi icin
filiztosyali@yahoo.com
0533-6666903
BODRUM!DA YAZ KAMPI
AYRICA
BODRUM'DA TİYATRO KAMPI DA VAR
Gençlere ve çocuklara tiyatro eğitimi. Tiyatro için sadece 22 Temmuz-31 Temmuz arasi yerimiz var. Tiyatro kampı da yatılıdır. Diğer etkinliklerden de yararlanılır.

Basvurular
0533-6666903

Sunday, June 24, 2007

SANAT KAMPI

DUSOD DERNEGİ SANAT KAMPI SİZLERİ BEKLİYOR
Nedim Özsümer ile film çekip, Filiz Tosyalı ile kitap yazmaya, senaryo öykülerini Serdar Karlıova ile senaryoya dönüştürmeye ne dersiniz. Fotoğraf öekşn, kurdele nakışı yapın. Çocuklarınızla birlikte bu etkinliklerden yararlanabilirsiniz.
Bilgi icin
filiztosyali@yahoo.com
0533-6666903
BODRUM!DA YAZ KAMPI
AYRICA
BODRUM'DA
Gençlere ve çocuklara tiyatro eğitimi. Tiyatro için sadece 22 Temmuz-31 Temmuz arasi yerimiz var. Tiyatro kampı da yatılıdır. Diğer etkinliklerden de yararlanılır.

Basvurular
0533-6666903

ANAT KAMPI sizleri bekliyor

DUSOD ÇOCUK ve GENÇLİK KAMPI


Çocuklarınız için ideal bir kamp
PRATİK İNGİLİZCE KAMPI

Onlar fotoğraf çekmeyi öğrendiler kendi filmlerini çekerken, televizyon programına katıldılar

DUSOD YAZ KAMPI TEMMUZDA DA DEVAM EDIYOR


DUSOD sanat kampında yeteneklerini geliştiren gençler, aletleri tanıyorlar. Fiş ve olta yapmayı öğreniyorlar. Uzatma kablosu da yapan gençler ucuza maletmenin zevkini yaşarken birlikte olmanın keyfini yaşıyorlar. Ailelerine yeni becerilerle gidecekleri için de çok mutlular.

DUSOD KAMPI TELEVİZYONDA


Kendi filmlerini çektiler. Yönetmenlerinin konuğu oldular, filmlerini izlettiler

ŞİR DİNLETİSİ-ŞİİR YORUM GECESİ


Şairlerin, yazarların bulştuğu kamp DUSOD Dunyaya Saygı Derneği Kampı. Yaşınız ne olursa olsun size göre de bir grup var. Yazmaya ve okumaya, film çekmeye ve fotğrafa meraklıysanız ünlü sanatçılardan bilgileri bu kamp size verebilir.
Yeteneğinizi geliştirmek ya da açığa çıkarmak için bu kampa zaman ayırmalısınız.

KENDİ FİLMİNİ ÇEK


SANAT KAMPI YÖNETMEN NEDİM ÖZSÜMER ile devam ediyor. Sanatla iç içe yaşamak için bu kampta olmalısınız. UFKUNUZ AÖILMALI kaç yaşında olursanız olun. Sanat kampı sizin için bir şans. Hem eğlenşn, tatil yapın hemde bu değerli yönetmenle çalışın...
DUSOD DERNEĞİNİN SANAT KAMPI

Tuesday, June 19, 2007


yuzmek ve eğlenmek.


Kamp etkinliklerinden "Dusod Kampı" bir sanat ve Kültür kampı. Burada şiirler okunur, şarkılar söylenir.

Sunday, June 10, 2007

ÇOCUK KAMPI KÜLTÜR KAMPI İLETİŞİM KAMPI ÇOCUKLAR İÇİN KAMP


SİZDE KAYIT YAPTIRIN KAMP EĞLENCESİNE ve TATİLİNE EĞİTİMİNE KATILIN

Çocuk Yaz Kampı


Çocuklarınızı kampa gönderin.
Onlar geleceğin gençleri
KÜÇÜKLERE
SANAT KÜLTÜR VE İLETİŞİM KAMPI
Değişik tarihlerde çocuklarla yapılan çalışmalardan yola çıkarak böyle bir kampa ihtiyaç duyuldu. Olanaklarımızı küçük öğrencilerimizin yararına kullanmayı hedefledik. Sezonun en dolu zamanında onlar için olanak yarattık.
Bir çocuk için en güzel şey ayaklarının üzerinde durabilecek özellikleri kazanması ve iradesine sahip olmayı küçük yaşta öğrenmesidir. Bunları öğrenen çocuklarımızın uygulama alanları ve geliştirme yerleri yaşıtlarıyla birlikte katılacağı eğitim kamplarıdır.
Bodrum Bitez Hakan Otelde Örnekal Eğitim Kurumlarıyla işbirliği yapılarak Dünyaya Saygı Derneğinin katkılarıyla hazırlanan kampta ömür boyu lazım olacak, günlük yaşamda kullanacağı işleri ve becerileri öğrenmesi hedeflendi. Öncelikle güzel ve etkili konuşma ve kendini anlatabilme, dinleme, yorum yapma, mantık gelistirme çalışmaları yapılacak.
Bunun için yerel medya ve basından yararlanılacak.
Düşünce geliştirerek film çekme çalışmaları KÜÇÜK FİLOZOFLARA FİLM etkinliği atölyesinde yapılacak. Ayni atölyede fotoğraf sanatına yer verilecek. Nedim Sümer ve Türkolog-senarist Mualla Yazar Serdar Karliova gibi önemli yönetmenlerle çalışılacak. Kendini ifade edecek konuşma estetiğini geliştirirken günlük derslerin dışında çok özel sunucular konuk edilecek. Bu kişilerle olmak, televizyon ekranlarından yerel kanallar da olsa Bodrum’un Ulusallığı nedeniyle sesini duyurmaktan gurur kazanmasını sağlayacak. Önümüzdeki yıl yoğun bir tempoda işler hale getirilmesi sağlanan RADYO Programlarının hazırlığı yapılmış olacak.
Çocuğunuzun eli iğne, makas ve minik elleriyle çekiç tutacak. Onu olgunlaşmış, dinleme ve konuşma yeteneğini kullanmaya başlamış bulacaksınız.
İlgi duyan çocuklara kurdele sanatı gibi önemli bir nakış işi de öğretilecek.
Kamp yemekleri okul menüsünden seçilerek hazırlanacak. Eğitim, üç öğün yemek, ikindi kahvaltısı; yatak ve dersleri kapsamaktadır.
Kamp çalışması içinde atölyelerde kullanılacak malzemeler öğrenci tarafından temin edilir. Kamera, fotoğraf makinesi ve film montaj, boyalar ve diğer resim, dikiş ve nakış malzemeleri ve aletleri öğrenciye aittir. Malzeme listeleri kayıttan sonra maille gönderilecek.
Kamp Yeri: Bodrum Bitez Hakan Otel
www.hakanotel.com
Kamp Yoneticisi: Dunyaya Saygı Olanak ve Destek Dernegi Baskani
Çocuk ve Gençlik Eğitim Koçu
Yazar Filiz Tosyalı

0252-3638469
02523638269
0533-6666902
www.filizinkalemi.blogspot.com

Friday, June 08, 2007


Bir su damlası kadar sessiz geldi benim canım arkadaşlarım, dostlarım, seller gibi anılarla döndüler. Hakan Otelde yedik içtik eğlendik. Her şey çok güzeldi.

Bir su damlası kadar sessiz geldi benim canım arkadaşlarım, dostlarım, seller gibi anılarla döndüler. Hakan Otelde yedik içtik eğlendik. Her şey çok güzeldi.

Bir su damlası kadar sessizce geldiler, seller gibi anıyla donduler canım arkadaşlarım

Thursday, June 07, 2007

ÇOCUKLAR İÇİN YAZ KAMPI


Çocuklar için Kültür sanat ve İleti
şim Kampı açıldı. Ünlü konuklardan konuşma dersleri alırken, film çekecekler ve İngilizce pratik konuşma, kurdela nakışı, olta yapma, fiş ve priz gibi evde her an yapılması gereken işleri öğrenecekler.ç Deniz, havuz ve eğlence bu kamp gençler ve çocuklar için Dunyaya Saygi Olanak Destek Dernegi hazırladı. Şiirler, öyküler yazıp; EDEBIYAT atölyelerinde yeteneklerini açığa çıkaracaklar... Siz de katilin. az para ile çok kazanç sağlamak şsteyen anne babalara. Siz tatile çıkamıyorsanız çocuğunuzu bize bırakın. Hadi Tatile... Tatil her çocuğun hakkı
HADİ TATİLE
SUDOKU ve Tiridom severek oynayacakları oyunlar olacak. 9-15 yaş KAMPI