Yazar

İlgi alanlarım: Yönetim, Sosyal Bilimler, Liderlik, İşletme, Strateji, Örgütsel Davranış, Kişilik testleri, gelişim yöntemleri, Küresel Mevzular, Psikoloji, Teknoloji, İş Yaşamı, Toplum Üye olduğum dernek ve klüpler: Uluslararsı Lions, Kazasker Lions Kurucu Baskanı, Dusod Kurucu Baskanı, İstanbul sakatlar dernegi. Yaşam Tasarım Uzmanı-ICF Üyesi KOÇ Uluslararası Koçluk Federasyonu üyesi Yazar-Maliye Maliyet-Otel Yönetimi- Şirket Yönetimi Uzman Coaching Akademi denge eğitim merkezi sertifikalı

Tuesday, June 29, 2010

BODRUM OTELLERİ BODRUM OTEL

BODRUM'DA TATİL İMKANI
BİTEZ YALISININ EN SEVİLEN OTELİ İÇİN HEMEN YER AYIR
Hemen rezervasyon yap Powered by Booking.com

Rezervasyon: 0252-3638469
0252-3638269
0533-6666903
filiztosyali@yahoo.com
info@hakanotel.com
Tatil için Bodrum havasıyla suyuyla herkesin gönlünde yer etmeye devam ediyor. Bodrum'un en güzel koylarından Bitez Yalısında konaklamak istersneiz Hakan Otel size en güzel alternatif olabilir. Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında hizmetindeyiz.
Klima
Televizyon
Mini Bar
Havuzt
Kahvaltı
Bahçe
Teras
ve denize olan yakınlığı ile tatil yapabileceğiniz en güzel otellerden biri.
Otelle ve tatil imkanlarıyla ilgili bilgi almak istersneiz günün her saatinde arayabilirsiniz. Tatilinizi güzelleştiren kaldığınız mekan ve orada yaşayacaklarınızdır her zaman. Değişik plaj alternatifleri, çarşıya yakın denize 70 metre uzaklıkta Hakan Otel sizi bekliyor. Temiz ve bakımlı odaları, kendinizi özel hissedeceğiniz bir ortamda yaşamk istersneiz bizi aramalısınız. Çocuklu ailelere özel imkanlar.

No comments: